An. Geg 21st, 2024

Tai tikrai nėra sudėtingas darbas, todėl patyrę meistrai jį gali atlikti valandos ar dviejų bėgyje. Tačiau lygiai taip pat svarbu suprasti, jog tą padaryti savarankiškai būtų pakankamai nelengva. Nors tikrai nereikia didelės patirties, tačiau reikia turėti specialią įrangą išimti ir svarbiausia įdėti naują stiklą. Taip pat reikia gerai užsandarinti aplink esančias erdves, kas be galo svarbu, jog net kokybiški automobilių stiklai tarnautų maksimaliai ilgai. Taigi, jeigu nėra tekę to daryti, daug geriau šį darbą patikėti profesionalams. Tuo labiau, kad ir pačios paslaugos kaina nėra jau tokia didelė, jog reikėtų stengtis bet kokia kaina sutaupyti. O nuo jos kokybės priklauso gana daug.

Kada dar galima remontuoti, o kada jau teks keisti?

Paskutiniu metu vis dažniau galima išgirsti tokių variantų, kai tiek patys paprasčiausi, tiek ir kokybiški automobilių stiklai gali būti nesunkiai sutvarkomi. Pašalinami praktiškai bet kokie nedideli jų įskilimai ar įtrūkimai. Kas tikrai gera alternatyva leidžianti sutaupyti gana nemažą sumą. Kadangi stiklų keitimas automobiliams nėra pats pigiausias variantas. Nors didžiąją sumos dalį sudaro būtent pats stiklas. Tačiau svarbu žinoti, jog remonto darbai įmanomi tik tuomet, kai įskilimas nesiekia kelių centimetrų dydžio. Taip pat jis negali būti pernelyg arti krašto. Kadangi ir tokiu atveju remontuoti įdaužą jau nebus galimybių. Nors tai būtų ir ekonomiškesnis variantas.

Kiek kainuoja kokybiški automobilių stiklai?

Finansinis aspektas aktualus praktiškai kiekvienam. Aišku, su tuo susijusių išlaidų leidžia išvengti specialūs draudimai. Tačiau jūs turi tikrai ne visi ir netgi ne dauguma vairuotojų. Todėl, jeigu jau reikalingas stiklų keitimas automobiliams, dažnu atveju teks išleisti nuo kiek daugiau, negu šimto iki kelių šimtų Eurų. Ir labiausiai galutinė suma priklausys nuo pačio stiklo ypatybių bei jo pasirinkimo. Kadangi praktiškai visuomet galima rasti tiek ekonomiškesnių, tiek ir brangesnių alternatyvų. Taip pat daug įtakos turi ir išskirtinės savybės, tokios kaip kritulių jutiklis, kurį jau turi nemažai naujesnių automobilių modelių.