Tr. Lie 24th, 2024

Atviras leidinys?

Kas yra tas ATVIRAS LEIDINYS?

Iš tikrųjų, tai tas pats, kas nemokamas straipsnių katalogas, tik šiek tiek plačiau. Matote, nemokamas nėra visiškai tiesa… Kainuoja pats talpinimas, straipsnio parašymas, formatavimas, iliustracijų parinkimas, nuorodos įdėjimas, todėl niekuo nemokamu čia nekvepia. Nevartokime žodžio „nemokamas“. Geriau jau ATVIRAS – toks puslapis, kuriame turiniu gali dalintis visi norintys, jei turinys atitinka tam tikrus reikalavimus:

  • Pakankamai ilgas tekstas, pageidautina bent 250 žodžių;
  • Tekste yra ne daugiau, kaip 2-3 nuorodos;
  • Tekstas gražiai suformatuotas, naudojami sąrašai, H2 antraštės ir t.t.;
  • Tekstas turi bent 1 iliustraciją. Youtube klipo nuoroda būtų dar idealiau;
  • Straipsnis paruoštas taisyklinga lietuvių kalba, negeneruotas šleivais kreivais angliškais DI teksto generatoriais, neverstas per Google Translate.

Kodėl ne katalogas, o leidinys?

Straipsnis nėra apčiuopiama prekė, kurią galima supakuoti, sudėti į dėžutę, tas dėžutes – į atitinkamą lentyną 4 aukšte, 15 eilėje. Čia jums ne švediško baldų prekybos centro sandėlis. Straipsniai priklauso kelioms temoms, ir potemėms, todėl tai nėra katalogas. Koks gi kitas žodis, labiausiai apibūdinantis šio puslapio esmę? Tinklaraštis nelabai tinka – per siaura… Žurnalas? Nėra vienos vieningos tematikos, būdingos šiam periodiniam leidiniui. Leidinys? Plačiausias ir tiksliausias apibūdinimas.

Taip ir atsirado atviras interneto leidinys, kuriame visi gali registruotis ir patalpinti savo straipsnį, įmonės naujieną ar pranešimą spaudai.

Registruokitės dabar!

Prisijunkite ir publikuokite savo straipsnius. Administratorius juos patvirtins per 1-2 darbo dienas.