Tr. Lie 24th, 2024

Papuošalai yra daug daugiau nei tik keli aksesuarai, kuriuos nešiojate norėdami atrodyti gražiai. Papuošalai tikrai gali išryškinti jūsų asmenybę, pabrėžti jūsų išvaizdą ir dar daugiau.

Fashiongold papuošalų pirkimas ir priežiūra yra procesai, kurių metu reikia turėti bent pagrindines žinias apie medžiagą, gyvenimą ir priežiūrą. Daugelis žmonių daro klaidą tiesiog pirkdami tai, kas, jų nuomone, atrodo gerai ir atitinka jų biudžetą, tikrai nesigilindami į papuošalų tipą ir nesuprasdami, ko reikia norint juos išsaugoti.

Štai keletas patarimų, kurie padės išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurias žmonės daro pirkdami, naudodami ir prižiūrėdami papuošalus.

1. Amžinas klausimas – kiek papuošalų yra per daug?

Taip, mes visi mėgstame Fashiongold papuošalų blizgesį. Tačiau pirmas dalykas, kurį reikia turėti omenyje perkant (ar naudojant) papuošalus, yra tai, kad per daug papuošalų yra griežtas ne. Deja, tai yra įprastas netikras dalykas.

Svarbiausia yra rasti tobulą pusiausvyrą ir vengti per daug daiktų. Pridėkite tai, kad žmonės dažnai nepaiso papuošalų sunkumo aspekto – reikia vengti stambių, plonų ir sunkių aksesuarų. Kitas svarbus dalykas, kurį reikia nepamiršti, yra tai, kad triukšmingi papuošalai, kurie girgžda nuo kiekvieno jūsų judesio, gali labai blaškyti aplinkinių žmonių dėmesį, ypač kai esate patalpoje.

2. Būkite apdairūs rinkdamiesi spalvas

Dažnai žmonės, rinkdamiesi netauriuosius metalus ar brangakmenius, neatsižvelgia į svarbius dalykus, pavyzdžiui, neatsižvelgia į savo odos atspalvį. Pavyzdžiui, nors nerūdijančio plieno papuošalai yra saugūs bet kokioms odos spalvoms, geltonas auksas ar spalvoti brangakmeniai gali atrodyti ne visiems.

Kitas dalykas, į kurį turite atsižvelgti, yra jūsų drabužių ar aprangos, su kuria ketinate dėvėti minėtą papuošalą, spalva. Auksinė taisyklė šiuo atžvilgiu yra ta, kad jūsų papuošalai neturi prieštarauti – nei su kitais papuošalais, kuriuos nešiojate, nei su drabužiais. Įsitikinkite, kad papuošalus derinate su drabužiais ir siekiate, kad bendra spalva būtų suderinta.

3. Išlaikykite vieną dėmesio centrą

Pradedant nuo 1 taško, taip pat labai svarbu, kad net jei galbūt ieškote Fashiongold papuošalų ansamblio, kurį sudaro karoliai, auskarai, apyrankės, apyrankės, žiedai ir kt., turėtumėte turėti vieną vienintelį židinį. Tašką. Paprastais žodžiais tariant, pasirinkite vieną išskirtinį kūrinį. Idealiu atveju likusieji turėtų tiesiog atlikti pagalbinį vaidmenį.