Tr. Lie 24th, 2024

medinės žaliuzės

Medinės žaliuzės – vienas iš pačių mėgstamiausių ilgaamžių pirkinių. Jos stilingos, praktiškos, elegantiškos ir kuo puikiausiai dera kiekviename namų kambaryje. Jas dažnai renkasi ne tik nuosavų namų gyventojai, bet ir butų savininkai. Mediena pasižymi funkcionalumu, ilgaamžiškumu ir nesenstančiu natūraliu grožiu. Kas savo namuose įsirengė medines žaliuzes – tikrai nesigaili.

Kalbant apie medinių žaliuzių dizainą, tai čia galimi įvairūs apdailos sprendimai. Žaliuzes galima rinktis natūralios medžio spalvos arba dažytas kitomis, jums tinkamomis gamomis. Rinkoje taip pat galima įsigyti ir medžio imitacijos žaliuzių.

Kodėl verta rinktis medines žaliuzes?

  • Tai ilgalaikis pirkinys. Kaip ir galima suprasti iš pavadinimo, medinės žaliuzės yra pagamintos kietmedžio, todėl yra neįtikėtinai tvirtos bei patvarios. Jūsų langai daug metų atrodys stilingai ir prabangiai. Jeigu medinių žaliuzių norite drėgnose namų patalpose (vonioje, virtuvėje), puiki alternatyva joms būtų dirbtinio medžio žaliuzės. Jos atrodo taip pat gražiai, kaip ir tikro medžio žaliuzės, tačiau nuo drėgmės nėra linkusios įtrūkti, deformuotis ir blukti.
  • Jos puikiai kontroliuoja temperatūrą. Mediena labai padeda reguliuoti namų temperatūrą. Medis – natūralus izoliatorius, kuris žiemą padeda išlaikyti šilumą viduje, o vasarą – suteikia vėsumo. Namų temperatūra būna optimali nepriklausomai nuo metų laiko.
  • Jos idealiai tinka su kitais langų elementais. Norintiems prabangią išvaizdą derinti su praktiškumu, siūloma montuoti ne tik medines žaliuzes, bet ir pasikabinti užuolaidas. Toks derinys tikrai atrodys šauniai! Aptakios medienos formos gražiai dera su švelniomis užuolaidų audinio klostėmis. Be to toks derinys padidins privatumą ir energijos vartojimo efektyvumą. Vėsesniais vakarais jausite daugiau šilumos.
  • Jos suteikia pakankamai šviesos ir privatumo. Su medinėmis žaliuzėmis turėsite jaukiai privačią erdvę, neprarandant gero stiliaus. Žaliuzes galima patogiai reguliuoti, kad į kambarį patektų tiek saulės, kiek jums tuo metu reikia. Nustačius jas ties viduriu, jums nebus pilnai užstota natūrali dienos šviesa, bet užtat bus užtikrintas reikiamas privatumas nuo aplinkinių.
  • Jų stilius suderinamas su įvairiu finansiniu biudžetu. Medinės žaliuzės galimos įvairų stilių ir spalvų. Jeigu turite mažesnį biudžetą, galite rinktis medžio imitacijos žaliuzes.