Tr. Lie 24th, 2024

Kiekviena interjero detalė, kiekvienas baldas Jūsų namuose kuria bendrą atmosferą ir interjero stilių. Tad labai svarbu pasirinkti tinkamai net ir mažesnius namų elementus. Pavyzdžiui, kavos staliukai gali tapti stilinga namų detale, jeigu rinksitės tokį, kuris šiuo metu yra madingas ir tinkamai jį priderinti.

Kokie staliukai šiuo metu populiariausi?

Renkantis baldus namams, visuomet verta pasidomėti, kokios tendencijos vyrauja šiuo metu. Kavos staliukai taip pat jas atliepia. Tad šiuo metu vyraujančios tendencijos lemia tai, kad ypač populiarūs patys įvairiausi sprendimai, o ir staliukų pasirinkimas labai platus.

    • Minimalizmas. Jau ne vienerius metus interjero specialistai siūlo kurti namus minimalistinio stiliaus principais. Mažiau detalių ir daugiau kokybės šiuo metu yra svarbi tendencija, tad renkantis staliuką, taip pat svarbu į tai atsižvelgti.

    • Skandinaviškas stilius. Lietuvių namuose vis labiau įsitvirtina skandinaviškas stilius, tad pasirinkę medinį, skandinaviško stiliaus staliuką su metaliniais elementais taip pat džiaugsitės puikiu interjero elementu.

    • Retro staliukai. Renkantis tokius baldus, kaip tv, kavos staliukai ar konsolės, galima ieškoti išskirtinių gaminių, kurie taptų akcentais svetainėje ar kitoje erdvėje, kur staliukas stovės. Tokiam pasirinkimui tinka retro stiliaus, vintažiniai, senoviniai staliukai, kurie puikiai tinka įvairaus interjero namuose.

    • Multifunkcionalumas. Kuriant šiuolaikiškus namus vis daugiau dėmesio skiriama funkcionalumui. Kavos staliukas taip pat gali būti toks. Pavyzdžiui, šiuo metu populiaru rinktis multifunkcinius staliukus, kurie kartu turi saugojimo erdves arba galima rinktis staliukus transformerius, kurie keičia savo dydį ir aukštį pagal Jūsų poreikius.

    • Asimetrija. Ieškote stilingo staliuko? Pastaruoju metu populiarūs asimetriški modeliai. Jeigu norite, kad staliukas būtų kambario akcentu, galite rinktis tokį, kuris yra iš dviejų skirtingo dydžio ar aukščio dalių, kad pabrėžtumėte išskirtinį stilių.

Kaip pasirinkti tinkamą staliuką?

Renkantis staliuką, labai svarbu pasirinkti tokį, kuris geriausia tiks Jūsų namuose. Nepamirškite, kad kavos staliukai turi derėti su bendru interjeru. Rinkitės staliuką pagal kambario dydį. Pavyzdžiui, stačiakampio formos ar kvadratiniai staliukai geriau tinka ir atrodo didžiulėse erdvėse, o jeigu Jūsų svetainė maža, labiau tiks apvalus staliukas kavai. Staliukai gali būti skirtingų paviršių: medinis, stiklinis, natūralaus akmens. Visi jie šiuo metu labai madingi, o rinkti geriausia tokį, kuris dera prie kitų patalpoje esančių baldų.