Tr. Lie 24th, 2024

Dovanos originalumas šiandien laimi daugeliu atvejų. Kiekvienas pardavėjas stengiasi pateikti siūlomos prekės išskirtinumą, kuris Jums ir dovanos gavėjui labai patiktų. Tai gali būti tiek pats gaminio originalumas, tiek ir jo netradicinė pakuotė, pateikimas ar netikėtos savybės, apie kurias dar net nebuvo girdėję. Dažnai reklamose pastebime, kad nors ir prekės parduodamos tos pačios, bet jos pateiktos visai kitu kampu arba naujame įpakavime atrodo visai kitaip. Panašiai yra ir su papuošalais. Atrodo, kaip dar būtų galima pirkėją nustebinti? Tiek daug dizainų juvelyrai yra sukūrę, nuolat pritaiko šiuolaikines technologijas bei jų sprendimus, kad papuošalai atrodytų išskirtinai ir lyg niekad anksčiau nematyti. Aišku juvelyrikoje, kaip ir visur kitur, egzistuoja mados, tad jų tendencijų taip pat yra laikomasi. Jei tik pasižvalgysite, kokius papuošalus nešiojo Jūsų močiutės, o kokius – mamos, tikrai rasite nemažai skirtumų su šiuo metu rinkoje egzistuojančiais pasiūlymais bei Jūsų dėvimais papuošalais.

Dovana sau

Nors graviravimas tikrai nėra jokia naujiena ar stebuklas. Jis egzistuoja jau tikrai seniai. Bet ar turite papuošalą, kuris būtų specialiai išgraviruotas Jums? Ar esate ieškoję unikalios dovanos ir tokį sprendimą radę kaip vieną geriausių alternatyvų, ką originalaus padovanoti? Būtent graviruoti pakabukai gali būti tai, ko šiuo metu ieškote. Tokia dovana, tinkama dovanoti sau, kai norite įprasminti svarbų įvykį gyvenime ir turėti nuolat tai primenantį talismaną. Tikrai yra gera ir smagu save palepinti, pasirūpinti nauju papuošalu, kuris džiugins dar ilgus metus.

Siurprizas artimiesiems

Graviruoti pakabukai tinkami dovanoti ir kitiems. Įteikdami tokią dovaną galite pasirinkti išgraviruoti tam tikrą frazę, vardus, datas, simbolius ar net piešinėlį. Šiuolaikinės technologijos leidžia įgyvendinti labai daug netikėtų sprendimų. Šiuos darbus gali atlikti profesionalus juvelyras, kurio paslaugų galite ieškoti internete bei kreiptis į juvelyrikos salonus, kur jie dirba ir teikia graviravimo paslaugas. Meistrai siūlo atlikti graviravimo paslaugas lazeriu ir tam skirtu aparatu. Graviruoti yra tinkami daugelis pakabukų, pagamintų iš įvairaus metalo. Jums beliks sugalvoti kokio paveikslėlio ar inicialų norėsite. Tikriausiai jau dabar įsivaizduojate maloniai nustebusį dovanos gavėjo veidą, kai tik pamatys Jūsų užsakymą išgraviruotą pakabuką.