Tr. Lie 24th, 2024
vyriški pakabukai

Kasdien vis labiau jaučiasi tendencijos, kad puoštis nori ne tik moterys. Į tai reaguoja ir rinka, galinti kiekvieną dieną vis daugiau pasiūlyti dalykų, kuriais galėtų pasipuošti vyrai. Vieniems tai gali būti žiedai, kitiems – apyrankės, o tretiems aktualiausi tampa vyriški pakabukai. Šiais laikais tikrai kiekvienas vyras gali rasti sau tinkantį bei patinkantį papuošalą.

Labiausiai norisi išskirti pakabukus, kurie skirti būtent vyriškajai auditorijai. Nors jau seniai yra įprasta, kad lyg ir nevalia tam tikrus daiktus skirstyti į moteriškus bei vyriškus, bet jeigu papuošalų dizainas yra masyvesnis, grubesnis, stambesnis bei didesnių matmenų, tai jie tikrai daug gražiau bei smagiau atrodys dėvimi vyrų.

Ką renkasi vyrai?

Tendencijos sako, kad mūsų šalies vyrus labiausiai žavi tokie vyriški pakabukai, kuriuose atsispindėtų zodiako ženklas, tam tikri nešiojančiajam svarbūs simboliai, susiję su tikėjimu (angeliukas, Buda, Jėzus, Šventa šeima), lietuvybe (vytis ir saulė, Lietuvos teritorijos žemėlapis), gyvūnai (drakonai, liūtai, meška, voras), tiesiog burbulas, kaukolė, inkaras ar žvaigždė. Taip pat populiarūs išlieka ir tie vyriški pakabukai, kuriuos pavaizduotas gyvybės medis.

Dovanos idėja

Bet patyrę juvelyrai meistrai gali sukurti ir tokius papuošalus ant kaklo vyrams, kuriuose būtų pavaizduotas toks sporto įrankis kaip hantelis, tam tikros sporto šakos kamuolys ir pan. Juk vyrai ir sportas dažniausiai yra neatsiejami vienas nuo kito duetai, todėl toks vyriškas pakabukas gali būti ir puikia idėja dovanai, kai nežinote ką galėtumėte padovanoti viską turinčiam vyrui.

vyriškas pakabukas

Išskirtinis vyriškas pakabukas

Dar vienas iš įdomesnių rinkoje siūlomų pakabukų vyrams yra toks, kuris gali atsidaryti. Jo gamybos trukmė gali būti šiek tiek ilgesnė ir trukti daugiau nei mėnuo, bet tikrai verta. Jame gali būti užkoduota tam tikra paslaptis, kurią žinos tik vienas tas, kuris tą vienintelį pakabuką nešios. Jūs, užsakydami tokį papuošalą, galėsite laisvai pasirinkti, kokio svorio, storio bei pločio pakabuko norėsite ir juvelyrui teliks tik išpildyti Jūsų užsakymą.

Kaip jau supratote, pakabukų, skirtų vyriškajai lyčiai, yra tikrai nemažai. Tad tikrai kiekvienam vyrui būtų galima atrasti tokį, kuris jam patiktų ir nenorėtų jo nusiimti.